2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Кухар – це в першу чергу творець
Кухар – це в першу чергу творець


Кухар - це фахівець з приготування їжі. Гарного кухаря іноді називають чарівником, адже він може зі звичайних продуктів приготувати справжній шедевр, який принесе радість і насолоду людям. Страви майстерних кухарів нерідко називають творами мистецтва.

3 серпня 2018 у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення закінчила навчання група за напрямом «Сучасні вимоги щодо організації харчування дітей», за професією «Кухар», направлена Мар'їнським РЦЗ. Навчання проходило на базі Курахівської ЗОШ І-ІІІ спупенів №5 під керівництвом досвідченого фахівця Котик Людмили Володимирівни. Протягом навчання слухачі знайомились з новітніми зразками сучасної техніки для підприємств харчування, з санітарними вимогами для приготування холодних, гарячих страв, закусок, кондитерських та кремових виробів, а також отримали необхідні знання про склад їжі та її калорійність, зберігання продуктів, про фізіологію харчування, правила складання меню, технологією приготування та подачі кожної страви.

На ринку праці професія кухар користується великим попитом, отже, працевлаштування кваліфікованих фахівців - наших випускників, які бажають працювати і вдосконалювати свій професійний рівень, не є проблематичним. Тож бажаємо їм творчих успіхів та винахідливості в їх почесній праці.

2018-08-03  18 Коментарі: 0 Друк Сховати коментарі

Коментарі

Коментарів немає.

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
20.07.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»