2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Візит Кравченка Сергія Сергійовича, заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального аппарату) та представників ПРООН в Україні в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ»
Візит Кравченка Сергія Сергійовича, заступника Голови Державної служби зайнятості (Центрального аппарату) та представників ПРООН в Україні в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ»


24 лютого 2016 року у рамках програми розвитку ПРООН в Україні та проекту «Економічне та соціальне відновлення Донбасу» з візитом до ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» завітав заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко та представники ПРООН в Україні. Відбулося урочисте відкриття комп’ютерного класу, кошти на який виділені ПРООН та урядом Японії. На момент відкриття в класі проходила навчання група за напрямом «Основи підприємницької діяльності». Слухачі курсів опановують основи бізнес-планування та в подальшому планують відкривати власний бізнес. Серед слухачів є внутрішньо-переміщені особи із Донецька та демобілізований учасник АТО , кожний з яких має свою, іноді не зовсім веселу життєву історію. Але в будь-якому разі плани на майбутнє - це створення та розвиток власного бізнесу, улюблена робота та гідне життя.

Найсучасніший комп’ютерний клас відкриє слухачам доступ до нетрадиційних джерел інформації, до знаходження і закріплення професійних навичок, а співробітники зможуть реалізовувати нові форми і методи навчання, створювати електронні підручники, завдяки яким слухачі отримають навчальний багатофункціональний матеріал в електронному вигляді.

Підсумками зустрічі стало обговорення перспектив подальшої співпраці ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з ПРООН

2016-02-25  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»