2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Свій досвід втілюємо в бізнес-план
Свій досвід втілюємо в бізнес-план


Чергова група слухачів закінчила навчання за напрямом «Основи підприємницької діяльності» у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» 4 червня 2015 року.

Навчання слухачів співпало з введенням в дію змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» щодо надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності. З оновленими правовими аспектами у законодавстві слухачів ознайомила провідний юрисконсульт Центру Рубльова М.В.

Підсумком навчання стали розроблені і захищені бізнес-плани. Бізнес-ідеї безробітних, здебільшого, ґрунтуються на їхньому попередньому досвіді роботи та отриманих знаннях в обраній сфері. Але дехто сміливо змінює сферу інтересів, прагнучи опанувати нові перспективні ніші на ринку послуг. Слухачі втілюватимуть у життя різноманітні бізнес-ідеї: організація інтернет-кафе, ремонт комп’ютерної техніки, розробка програмного забезпечення, виробництво меблів, розведення свійської птиці, надання юридичних, перукарських послуг, послуг з ремонту взуття, роздрібна торгівля одягом.

Викладачі Центру побажали випускникам наполегливо йти до своєї мети, стати успішними підприємцями, аби почуватися упевнено і забезпечувати себе та свою родину.

2015-06-04  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»