2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
ДонЦПТО


Підвищуємо компетентність машиністів котлів
Підвищуємо компетентність машиністів котлів


Складна і відповідальна професія машиніста котлів, бо машиністи стежать за роботою і станом керуючого обладнання, вимірювальними пристроями та котлами, запускають і зупиняють котли, змінюють режими їх роботи, займаються нескладними ремонтними роботами, ведуть технічну документацію.

Саме ці знання відновили слухачі групи, які підвищували компетентність на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», за напрямком «Забезпечення вимог безпеки при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних видах палива», за професією «Машиніст котлів». З 20.08.2014 по 27.08.2014 майбутні робітники відновили знання щодо горючих газів та їх властивостей, газового обладнання котелень, конструктивних елементів котельної установки, арматури котлів, документації в котельні, основ охорони та техніки безпеки праці в даній галузі. А під час професійно-практичної підготовки на комунальному підприємстві «Великоновосілківський комунхоз» здійснювали пуск, зупинку, регулювання та спостереження за роботою економайзерів, повітропідігрівників, пароперегрівників і живильних насосів. Забезпечували безперервну роботу устаткування котельні, стежили за показниками приладів, рівнем води, температурою пари, регулювали подачу і згорання палива, перемикали обслуговувані агрегати в схемах теплопроводів тощо.

Професія машиніста котлів вимагає дуже серйозного ставлення до навчання і проходження практики, оскільки від його якісної роботи залежить чи будуть споживачі вчасно отримувати тепло і гарячу воду в своїх будинках, чи зможуть виробляти продукцію підприємства, заводи, фабрики.

2014-08-27  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
07.06.20 | | укр


© 2011-2020 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»