2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Семінар в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Семінар в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України


З 01.04.2013 по 02.04.2014 в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України відбувся короткотерміновий семінар директорів та заступників директорів з навчально-виробничої роботи центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на тему «Пріоритетні напрями діяльності професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості на 2014 рік», у якому взяли участь представники всіх ЦПТО України. Семінар відкрив Маршавін Ю.М.- перший проректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, який привітав присутніх і розпочав роботу семінару з доповіді Шаблієнка А.С. – начальника Управління профорієнтації та профнавчання ДСЗ ,в якій піднімалися питання удосконалення профорієнтації населення в державній службі зайнятості та забезпечення якісного професійного навчання безробітних в ЦПТО ДСЗ. Начальник відділу з питань роботи навчальних закладів Управління профорієнтації та профнавчання Державного центру зайнятості Крячко Л.В. провела лекцію щодо пріоритетних напрямків діяльності професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості.

Протягом двох днів учасники семінару взяли участь у круглому столі на тему «Удосконалення фінансово-господарській діяльності ЦПТО ДСЗ. Проблеми та шляхи вирішення», тематичній дискусії щодо інноваційних форм організації професійного навчання безробітних в ЦПТО ДСЗ», а також прослухали лекції: «Пріоритетні завдання організації профорієнтаційної роботи з населенням в державній службі зайнятості в 2014 році», «Практичне застосування нормативно-правових актів щодо організації профнавчання безробітних» тощо.

Семінар був дуже цікавим та насиченим, отримано дуже багато нової цікавої інформації . Учасники подякували за гостинність та відмітили високий рівень організації семінару.

2014-04-07  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»