2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Ярмарок вакансій у Донецькому міському центрі зайнятості
Ярмарок вакансій у Донецькому міському центрі зайнятості


20 вересня 2013 року у Донецькому міському центрі зайнятості пройшов ярмарок вакансій та професій для молоді на тему «Кар'єра максимум».

Девіз ярмарку «Як що любиш Донецьк – тут живи, працюй і вчися!» Мета проведення даного заходу – орієнтація молоді на професії, які користуються попитом на ринку праці, сприяння ефективній зайнятості населення, інформування населення та роботодавців про новації Закону України «Про зайнятість населення».

Вакансії на ярмарку представили більше 30 підприємств Донецької області. Представники роботодавців ознайомили претендентів з вакансіями, умовами праці, вимогами, які вони висувають до працівників, акцентуючи увагу на офіційному оформленні трудових відносин та наявності соціального пакету.

У рамках ярмарку пройшла презентація навчальних закладів «Подорож у світ професій». Активну участь в цьому заході взяв Державний навчальний заклад Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Учасникам заходу була надана повна інформація про професії, за якими проводиться навчання та які користуються попитом, а також про перспективи розвитку Центру у майбутньому.

У ході проведення заходу працював «Мобільний центр профорієнтації», де фахівці Донецького міського центру зайнятості інформували населення про послуги служби зайнятості, ситуацію на ринку праці та його потреби, а фахівці – профконсультанти допомагали молодим людям визначитися з вибором професії.

2013-09-23  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»