2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Навчальний семінар в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
Навчальний семінар в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості


З 2 липня по 4 липня 2013 року в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся навчальний семінар директорів та заступників директорів з навчально-виробничої роботи центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості на тему «Основні завдання з питань реалізації положень Закону України «Про зайнятість населення» щодо якісного забезпечення професійного навчання безробітних та організації підтвердження результатів неформального навчання осіб за робітничими професіями». З вітальним словом виступили начальник управління організації профорієнтації та профнавчання ДЦЗ Шевченко Н.П., начальник відділу організації роботи навчальних закладів управління організації профорієнтації та профнавчання ДЦЗ Крячко Л.В., заступник директора Одеського ОЦЗ Бородатюк Г.І. директор Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Саржинський Р.В.

Протягом навчання присутні відвідали уроки професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки в групах за професіями «Кухар», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «Перукар (перукар-модельєр)», а круглий стіл на тему «Нові форми і методи організації навчального процесу як складова забезпечення якісного професійного навчання» дав підґрунтя для активного обговорення. Також присутні відвідали базу проведення виробничої практики ТОВ «Холдінгова компанія Мікрон», де проходять навчання токарі, фрезерувальники, оператори верстатів з ПК і були здивовані рівнем і якістю підготовки. Третього липня відбулася дискусія на тему «Підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями як ефективний засіб скорочення безробіття», яку проводила начальник відділу організації роботи навчальних закладів управління організації профорієнтації та профнавчання ДЦЗ Крячко Л.В. з обговоренням Закону України «Про зайнятість населення», а також як організовувати неформальне навчання в ЦПТО.

З великим захопленням учасники семінару взяли участь у цікавих тренінгах та заняттях з практичним психологом Одеського ЦПТО Орел І.Р.; корисною була і робота секцій директорів і заступників директорів ЦПТО ДСЗ.

Семінар був дуже цікавим та насиченим, отримано багато нової інформації. Учасники подякували за гарну організацію, гостинність та високий рівень викладання - щирому господарю – Одеського ЦПТО.

2013-07-09  1 Коментарі: 0 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»