2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
ДонЦПТО


Наші перші випускники
Наші перші випускники


Виробнича і комерційна сфери діяльності нашої області потребують кваліфікованих працівників, і в першу чергу – робітничих професій. Постійною на ринку праці є потреба у продавцях продовольчих та непродовольчих товарів. Саме таких спеціалістів підготував Державний навчальний заклад «Донецький центр ПТО ДСЗ, випуск яких відбувся 27.12.2012 та 02.01.2013.

Протягом 5 місяців 14 колишніх безробітних з різних міст Донецької області опановували тонкощі професії продавця продовольчих та непродовольчих товарів. Викладацький склад був націлений на надання слухачам ґрунтовних знань щодо кваліфікаційних характеристик товарів, термінів їх зберігання, правил експлуатації відповідних видів торгово-технологічного обладнання, сфер застосування інформаційних технологій.

Майбутні фахівці проходили виробничу практику на базі торговельних підприємств області. Там вони мали можливість опанувати навички самостійної роботи продавцем, оцінити свої можливості у спілкуванні з покупцями, визначитися з планами на майбутнє. Качалова Е.В.- менеджер по персоналу ТОВ «Стім-Дніпропетровськ», яка є головою кваліфікаційної комісії відмітила професіональний, творчий, відповідальний підхід слухачів при проходженні виробничої практики та готовність надати робочі місця майбутнім продавцям у своєму торговельному просторі.

І ось настав час захисту робіт. Приємно вражені були члени державної кваліфікаційної комісії випускними роботами слухачів, які креативно, професійно підійшли до їх виконання, а саме: Лебеденко Анастасія - «Касові операції», Харлова Ірина - «Посуд», Сєдова Яна - «Овочі, фрукти», Сільченко Ганна - «Кондитерські вироби», Кузьміна Ганна - «Хліб та хлібобулочні вироби». З успішним закінченням навчання привітала слухачів директор навчального закладу Ситнікова Т.О. та побажала завжди бути спеціалістами високої кваліфікації, користуватися попитом на ринку праці.

В свою чергу слухачі подякували педагогічному колективу за професійне, відповідальне, душевно-людське ставлення , що надало впевненості в майбутньому.

2013-01-03  1 Коментарі: 39 Друк Показати коментарі

Додати коментар

Ім'я:
Коментар:
17.06.19 | | укр
© 2011-2019 «Державний навчальний заклад»
«Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»