Багато людей бажають відкрити свій власний бізнес, але не знають з чого почати, яку сферу підприємницької діяльності обрати. Навчання у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» допомагає безробітним реалізовувати свої мрії щодо створення власної справи.

Чергова група за напрямом «Основи підприємницької діяльності» закінчила навчання 6 квітня 2018 року. Протягом десяти днів слухачі плідно працювали над реалізацією своїх ідей щодо підприємницької діяльності та над створенням бізнес-планів. Так, після закінчення навчання, Олена Фурі надаватиме послуги з догляду за дітьми, а Меліхова Ірина та Мельникова Лариса – послуги з пошиву та ремонту одягу, Ірина Савченко відкриє туристичне агенство. Учасник АТО Ярослав Максимюк відкриє власний магазин, а Сергій Бочковський буде займатися художнім розписом текстильних виробів. Ніна Данілова і Олеся Тимофєєва займуться шугарингом. До речі, слухачі зауважили, що не очікували таких цікавих і корисних занять, які дуже допоможуть у практичній діяльності.

А в Центрі сподіваються, що наполегливі та ініціативні безробітні уже незабаром стануть успішними підприємцями, а в подальшому - роботодавцями. То ж вперед, до реалізації мрій, шановні випускники!