Соціальна робота є специфічним видом професійної діяльності щодо надання державного і недержавного сприяння людині з метою забезпечення культурного, соціального і матеріального рівня її життя. Це є складний процес, що вимагає міцних знань соціології, психології, медицини, правознавства, економіки та інших галузей. Її ефективність значною мірою залежить від самого соціального працівника, його вмінь, досвіду, особистих якостей. Коли працюєш зі слабшими, стаєш сильнішим сам. Зрештою, це просто цікаво - знайомитися зі сферами життя, про які лише чув, і не просто знайомитися, але і допомагати людям.

11серпня 2017р. у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію слухачі, які протягом дев’яти місяців проходили професійне навчання за професією «Соціальний робітник». На атестації були присутні голова комісії -директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краматорської міської ради Оленич І. П., представник роботодавців -Голова краматорського товариства Червоного Хреста України - Касенкина О.В., та заступник начальника відділу оргнізації профнавчання Донецького обласного центру зайнятості Єрьоменко Ю.А.

Професію, яку опонували слухачі Центру є новою, яка лише розвивається, і тому відкриває широке поле діяльності: немає перенасиченості ринку праці й до кожного, хто вирішує цим займатися, ставляться високі професійні вимоги яким і відповідають випускники Центру.