2 грудня 2016 року стартував спільний проект Донецького обласного центру зайнятості та Центру професійно-технічної освіти ДСЗ – «Портфоліо кар’єрного просування – крок до успіху», який націлено на підтримку молоді на ринку праці.

Меседж заходу – час діяти, а не міркувати!

Молодь потребує дієві, практичні навички!!!

В рамках цього проекту директор центру ПТО ДСЗ Амельченко Руслан та начальник відділу організації профорієнтації Донецького ОЦЗ Малина Ніна застосували новий підхід в роботі з молоддю - інструмент коучингу, який призначено для розкриття потенціалу людини з метою максимального підвищення його ефективності в персональній та професійної діяльності.

Першими споживачами послуги стали студенти 3-4 курсу Краматорського технологічного технікуму, яким було запропоновано:

В активному спілкуванні з молоддю було виявлено їх бажання та наміри щодо подальших планів власного працевлаштування, з’ясовано рівень їх знань та навичок щодо техніки пошуку роботи, наявність резюме, портфоліо власних напрацювань для самопрезентації роботодавцю.

А також, з’ясовано їх впевненість у власні сили та потреби у додаткових знаннях та навичках для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці.

За підсумками анкетування виявлено, що молодь зацікавлена у безкоштовних онлайн-платформах навчання, тренінгах націлених на підвищення впевненості, розвитку комунікативних здібностей та регулюванні своїх емоційних станів для успішного старту в побудові власної кар’єри.

Молодь, активно відгукнулась на запропоновану інформацію та виявила не аби який інтерес, тому проект триває…