Потреба в обліку доходів і витрат, а також у регулюванні грошових потоків постійно зростає. Це багато в чому визначає високу популярність професій фінансового сектора економіки, які дотепер залишаються найбільш затребуваними на ринку праці.

З 24.11.2016 по 07.12.2016 в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на курсах цільового призначення за напрямом «Сучасні технології ведення бухгалтерського обліку», за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» підвищувала компетентність група слухачів, направлена Маріупольським МЦЗ.

Протягом навчання слухачі отримали величезний досвід в організації автоматизованого бухгалтерського обліку у програмі 1С: Бухгалтерія, засвоїли заповнення довідкової, аналітичної інформації, первинної документації, формували бухгалтерські стандартні та деталізовані звіти , регламентовану звітність. Завдяки отриманим знанням кожен слухач зможе користуватися всіма продуктами системи 1С:Підприємство незалежно від версій.

Як зазначили наші випускники, що на курсах вони здобули потрібні теоретичні знання і практичні навички в області бухгалтерського обліку, які допоможуть їм в подальшому працевлаштуванні.