13 травня 2016 року за ініціативи ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля» відбулося засідання круглого столу за участю представників Донецького обласного центру зайнятості, ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», органів місцевої влади та профспілок щодо зняття соціальної напруги шляхом вирішення питань зайнятості вивільнюваних працівників ТОВ ДТЕК «Енерго» та ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля».

На засіданні розглядалися питання перекваліфікації та працевлаштування вивільнюваного персоналу. Були обговорені обласні та регіональні програми створення нових робочих місць, перекваліфікації, часткового відшкодування втраченого заробітку в період скорочення виробництва за рахунок коштів служби зайнятості, а також організації оплачуваних громадських робіт. Учасники круглого столу в ході дискусії висловлювали різні думки та шляхи виходу з проблемних ситуацій. Здійснений заздалегідь комплекс адаптаційних послуг для вивільнюваних працівників надасть можливість реалізувати превентивні заходи щодо попередження підвищення рівня безробіття і, перш за все, психологічної адаптації працівників до початку їхнього фактичного звільнення.

Підсумком роботи круглого столу стало створення робочої групи, метою діяльності якої буде розробка стратегії та подальших шляхів розв’язання складних ситуацій на місцевому ринку праці, до складу якої увійдуть представники учасників засідання.