Бухгалтерський облік – безпомилковий суддя минулого, необхідний керівник теперішнього і постійний консультант майбутнього кожного підприємства. Фахівці фінансового сектора економіки дотепер залишаються найбільш затребуваними на ринку праці.

Група № 14 обліковців з реєстрації бухгалтерських даних підвищувала компетентність на курсах цільового призначення у ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» з 24.02.2016 по 10.03.2016. Протягом навчання слухачі на уроках професійно-теоретичної підготовки здійснювали складання первинних документів руху товарів, матеріалів, готової продукції, розрахунки собівартості придбання і виготовлення продукції, облік касових операцій з обліку готівки. Уроки професійно-практичної підготовки удосконалили практичні навички в оформленні лімітно-забірних карток, прибуткових ордерів, рахунків фактур, карток складського обліку, ведення касової книги, здійснення розрахунків.

Як зазначили наші випускники, що на курсах вони здобули потрібні теоретичні знання і практичні навички в області бухгалтерського обліку, які допоможуть їм в подальшому працевлаштуванні.