Професія кондитера тим приваблює, що має дуже великий діапазон застосування. Ще ніхто не поскаржився на те, що на одній вулиці можуть бути декілька різних кондитерських закладів , у яких можна придбати лише йому притаманні солодощі та ласощі. Кожен кондитер повинен мати "своє обличчя", свою марку, свій смак неповторного кексу, рулету, тістечка або торта.

Широкі діапазони кулінарного мистецтва засвоювала група слухачів, яка підвищувала компетенцію на курсах цільового призначення за напрямом «Технологія приготування кондитерських виробів харчової промисловості», за професією «Кондитер» у ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з 26.08.2015 по 01.09.2015.Протягом п’яти днів слухачі курсів вивчали секрети створення глазурі, цукрової мастики, карамелі, грильяжу, марципанової маси; готували різні креми, зефір.

На ринку праці ця професія користується заслуженим попитом, отже, працевлаштування кваліфікованих фахівців - наших випускників, які бажають працювати і вдосконалювати свій професійний рівень, не є проблематичним. Тож бажаємо їм успіхів!