27 червня 2015 року для випускників навчальних закладів м. Краматорськ, безробітних громадян, що перебувають на обліку в Краматорському міському центрі зайнятості приватне підприємство «Талисман» спільно з Донецьким обласним центром зайнятості та Краматорським міським центром зайнятості провело День відкритих дверей на підприємстві.

Захід вступним словом відкрила директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, яка привітала присутніх і акцентувала свою увагу на необхідність проведення таких заходів з метою інформування про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування.

Інформацію щодо розвитку ПП «Талисман»: умови праці, вимоги для претендентів на вакантні місця, соціальні гарантії, можливості кар’єрного зростання надала фінансовий директор підприємства Неллі Вечірко.

Про перспективи розвитку навчального закладу та подальшої співпраці з ПП «Талисман» доповіла запрошений на захід в.о. директора ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» Лариса Рантюк.

Зустріч була цікавою та насиченою, отримано дуже багато нової інформації. Присутні були ознайомлені з діяльністю підприємства та задоволені високим рівнем організації заходу.