3 липня 2015 року, в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ” відбувся випуск групи слухачів, які навчалися на курсах цільового призначення за напрямом “Особливості роботи в мережі Інтернет”. 8 слухачів, направлених Краматорським міським центром зайнятості, опанували одну з найсучасніших професій - оператор комп'ютерного набору.

Технології, основним компонентом, яких є комп'ютер, проникають практично в усі сфери людської діяльності. Те, що недавно вважалося фантастикою, тепер завдяки науково-технічному прогресу, особливо прогресу в області комп'ютерних технологій, стало реальністю. Комп'ютер став неодмінним атрибутом робочого місця.

Для досягнення комп'ютерних вершин слухачам курсів допомагали висококваліфіковані викладачі, які на своїх заняттях використовували сучасне навчально-методичне забезпечення, довідково-інформаційні системи, презентації, тести, ділові комп'ютерні ігри.

Слухачі висловили подяку за добре організовані курси, на яких вони не тільки підвищили свій рівень, а й здобули нові знання, вміння і навички в роботі на комп'ютері.