У ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» 13.01.2015 на курсах цільового призначення закінчила навчання група слухачів за напрямком «Сучасні технології ведення бухгалтерського обліку», за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Протягом навчання слухачі Центру отримали знання з «Теорії бухгалтерського обліку», «Робота в умовах АРМ бухгалтера», «Охорони праці» тощо. Здобувалися знання на теоретичних та практичних заняттях, які проходили в обладнаних, відповідно до сучасних вимог, навчальних кабінетах та лабораторіях-майстернях. Все це сприяло тому, що увага слухачів була направлена на навчання та засвоєння нового матеріалу.

Запорука успіху Центру - це сукупність кваліфікованих викладачів та використання сучасної матеріально - технічної бази навчального закладу,а індивідуальний підхід до кожного - це девіз викладачів у своїй повсякденній роботі.

Колектив Центру сподівається, що засвоєні знання та вміння допоможуть випускникам отримати престижну роботу та гідну заробітну плату. Бажаємо їм творчого натхнення та застосовувати отримані знання в професійній діяльності.