В умовах розвитку сучасного суспільства інформаційні технології глибоко проникають в життя людей. Вони дуже швидко перетворилися на життєво важливий стимул розвитку не тільки світової економіки, а й інших сфер людської діяльності. Зараз важко знайти сферу, в якій зараз не використовуються інформаційні технології.

Тому напрямок «Особливості роботи в мережі Інтернет» слухачі, направлені Донецьким МЦЗ на курси цільового призначення в ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» обрали цілеспрямовано, бо він - найсучасніший та користується попитом у роботодавців. Протягом п’яти днів, з 27.03.2014 по 02.04.2014 слухачі опановували програмне забезпечення роботи в мережі Інтернет, основи пошуку інформації в Інтернет, функціонування Інтернет, особливості використання Інтернет ресурсів у навчанні.

Сучасна людина з сучасними можливостями не може без Інтернету, оскільки це досить зручно, а також Інтернет полегшує сучасний темп життя людини, відкриваючи доступ до багатьох «павутинок» мережі, сайтів, поштових скриньок, проте головне – проводити час з користю . Після закінчення курсів наші слухачі можуть реалізувати свої знання у будь-якій сфері діяльності та покращувати свої професійні можливості самостійно. Для цього не потрібне складне устаткування – достатньо мати комп’ютер.