Гарно одягатися - це мистецтво, якому вчитися ніколи не пізно. Зважте, скільки часу ми витрачаємо на пошуки в магазинах потрібної моделі одягу, яка підходить по ціні, фасону, кольору чи розміру. Задуми художника-модельєра втілює у життя швачка. Від грамотності і вміння швачки залежить якість виробу, його краса.

У ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» з 27.08.2013 по 02.09.2013 на курсах цільового призначення навчалася група слухачів за напрямком «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємстві легкої промисловості», за професією «Швачка». Підвищували компетентність слухачі на Артемівському приватному підприємстві «Реглан». «Володарі голок» відточували свою майстерність, знімаючи мірки з фігури замовника, розробляли нові моделі по ескізах, виготовляли лекала для розкрою виробів нових фасонів, перевіряли якість готових виробів по естетичним і конструктивно-ергономічним показникам, займалися ремонтом одягу.

У сучасному світі швачки дуже затребувані. Робота для них завжди знайдеться на фабриках, в ательє, у власних невеличких фірмах, адже наше життя неможливо уявити без практичних чи екстравагантних, класичних чи ультрамодних речей, що виходять з рук швачок. Тож зичимо успіхів нашим слухачам- творцям прекрасного!