Професія продавця є однією з найбільш давніх у світі, його роль в житті людини дуже важлива. Продавець повинен не просто здійснювати продаж тієї чи іншої продукції - він допомагає покупцеві зробити правильний вибір.

24 грудня 2012 року в Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» розпочали навчання 2 групи безробітних за професією «Продавець продовольчих товарів». Керівниками групи стали майстри виробничого навчання Гріцаєнко Тамара Олександрівна і Кошляк Катерина Миколаївна, які навчать майбутніх продавців усім тонкощам торгівельної справи.

Після закінчення навчання слухачі оволодіють основами психології, прийомами мотивації до покупки, знаннями ринку продовольчих товарів та послуг; основами мерчендайзинга, умінням грамотно користуватися сучасним обладнанням, а також основами культури сервісу та обслуговування.

Директор Центру та його викладацький склад бажає цікавого навчання майбутнім фахівцям у сфері торгівлі продовольчих товарів, а також успішної реалізації отриманих знань на робочих місцях.