Торгове ремесло - одне з найдавніших занять людини. Зазнавши ряд істотних змін на протязі свого існування, професія продавця і сьогодні є однією з найбільш затребуваних на ринку праці.

Здобувати професію продавця непродовольчих товарів протягом майже 6-ти місяців буде група безробітних, яка 30.07.2012 року розпочала навчання у Державному навчальному закладі «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

Зі слів слухачів отримати цю професію мріяв кожен з них, бо торгівля непродовольчими товарами розвивається у багатьох напрямках, збільшується обсяг і асортимент непродовольчих товарів, з'являються нові методи торгівлі, наприклад, торгівля на замовлення, мережева торгівля, торгівля за допомогою електронних мереж (інтернет, телемагазин). Саме про всі передові методи торгівлі дізнаються слухачі від досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання. До того ж, вони познайомляться з тонкощами бухгалтерської справи, етикету та психології, збільшать свої знання на уроках інформаційних технологій, галузевої економіки.

Успіхів у навчанні, шановні слухачі!